Piráti tě potřebují


Fandíš Pirátům a záleží ti na výsledku letošních voleb? Přidej se k nám na palubu!

Sdílej naše videa
Ukaž všem, že volíš

Vyber si z několika variant profilových fotek a dej najevo svým přátelům, že tyto volby nezaspíš a budeš volit Piráty. Děkujeme!

Zapoj se do kampaně

Volby do Evropského parlamentu mají bohužel tradičně v Česku nejmenší volební účast. V roce 2014 se jich zúčastnilo pouhých 18,20 % lidí. Pokud by se volební účast mírně zvedla, stačilo by nám k cílovému volebnímu výsledku, aby asi 330 000 z našich voličů přišlo k volbám. To znamená, že pomoc každého z vás může změnit volební výsledek!

Dej nám svoji e-mailovou adresu a my ti napíšeme, jak se můžeš do kampaně zapojit i ty. Budeme tě průběžně informovat o tom, jak je možné pomoct. Děkujeme!

Staň se aktivním voličem

Na našem pirátském eshopu si kup balíček aktivního voliče, kterým nám pomůžeš být vidět. Cena pokryje náklady na výrobu a poštovné. Děkujeme za podporu!

Přispěj na kampaň

Státní peníze neutrácíme za drahé politické kampaně. Místo toho je používáme pro zaplacení kvalitních expertů a analytiků, aby se nám dařilo co nejlépe plnit program. Veškeré naše výdaje až na úroveň faktur si můžete přehledně prohlédnout v našem transparentním systému.


Budeme moc rádi, pokud se rozhodnete přispět nám na kampaň do Evropského parlamentu. Každá částka pomůže! Děkujeme.

 

 

Sleduj nás a sdílej

Sleduj naše sociální sítě, ať ti neunikne nic z kampaně. Budeme rádi za sdílení!