24. – 25. května

Piráti tě potřebují


Fandíš Pirátům a záleží ti na výsledku letošních voleb? Přidej se k nám na palubu!

Přispěj na kampaň

Státní peníze neutrácíme za drahé politické kampaně. Místo toho je používáme pro zaplacení kvalitních expertů a analytiků, aby se nám dařilo co nejlépe plnit program. Veškeré naše výdaje až na úroveň faktur si můžete přehledně prohlédnout v našem transparentním systému.

Budeme moc rádi, pokud se rozhodnete přispět nám na kampaň do Evropského parlamentu. Každá částka pomůže! Děkujeme.

Zapoj se do kampaně

Volby do Evropského parlamentu mají bohužel tradičně v Česku nejmenší volební účast. V roce 2014 se jich zúčastnilo pouhých 18,20 % lidí. Pokud by se volební účast mírně zvedla, stačilo by nám k cílovému volebnímu výsledku, aby asi 330 000 z našich voličů přišlo k volbám. To znamená, že pomoc každého z vás může změnit volební výsledek!

Dej nám svoji e-mailovou adresu a my ti napíšeme, jak se můžeš do kampaně zapojit i ty. Budeme tě průběžně informovat o tom, jak je možné pomoct. Děkujeme!

Sleduj nás a sdílej

Sleduj naše sociální sítě, ať ti neunikne nic z kampaně. Budeme rádi za sdílení!

Buď hlídacím psem voleb

I letos bude třeba dohlédnout na regulérnost voleb do Evropského parlamentu 24.-25. května 2019. Členem okrskové volební komise může být občan České republiky nebo občan jiného členského státu, který v den složení slibu (probíhá zpravidla na prvním zasedání komise) dosáhl věku nejméně 18 let a není kandidátem pro volby do Evropského parlamentu.

Registrace členů volebních komisí pro širokou veřejnost začne cca za 1-2 týdny.Brzy přidáme další možnosti zapojení do kampaně! Od konce března si budete moct objednávat merchandising s motivem Evropského parlamentu a pirátské bannery k vyvěšení na vašem domě nebo podniku!